windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Znamy datę premiery rodziny Galaxy S30! Potwierdzają się plotki!

Fani marki Galaxy z niecierpliwością wyczekują premiery kolejnych flagowych smartfonów Samsunga – tym razem na rok 2021. W sieci pojawia się coraz więcej informacji związanych z tymi produktami – od przecieków w kwestii specyfikacji, jak i w kwestii wyglądu. Dziś natomiast poznaliśmy przewidywaną datę premiery rodziny Galaxy S30. Tym samym potwierdzają się wcześniejsze doniesienia!

Rodzina Galaxy S30 wcześniej niż zwykle!

Nie da się ukryć, że tegoroczne flagowce Samsunga nie sprzedają się tak dobrze, jak oczekuje tego koncern z Korei. Między innymi dlatego na rynek trafił model Galaxy S20 FE, a wkrótce i Galaxy Note 20 FE. My natomiast dzisiaj dowiedzieliśmy się, że rodzina Galaxy S30 zadebiutuje już w styczniu. Podane zostały przewidywane, najważniejsze daty związane z tym wydarzeniem.

Announcement: January 14, 2021
Pre-order: January 14, 2021
Launch: January 29, 2021
Black, White, Grey, Silver, Violet and Pink

Informacja została udostępniona przez jednego ze znanych leaksterów na Twitterze. Oznacza to, że tym razem doczekamy się nowych flagowców z Korei niemal miesiąc wcześniej, niż zwykle. Czyżby Samsung zdał sobie sprawę z tego, że tegoroczne topowe modele nie spełniły oczekiwań fanów Galaxy i będzie chciał jak najszybciej rozwiązać ów problem poprzez premierę nowych urządzeń? Najpewniej tak.

Myślę, że w takiej sytuacji kolejne tygodnie przynosiły nam będą coraz bardziej konkretne wieści związane z całą rodziną Galaxy S30. Mam nadzieję, że tym razem Samsung naprawdę pozytywnie nas zadziwi i w znaczący sposób poprawi wyniki sprzedaży z roku 2020, które niejako były także tłamszone przez niepewność użytkowników związaną z szalejącą pandemią. Trzymamy kciuki!

Źródło: Twitter