windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Plotki/przecieki Redmi Urzadzenia Xiaomi

Tani foto-smartfon od Xiaomi jeszcze w tym miesiącu!

Xiaomi przyzwyczaiło nas już do tego, że potrafi prezentować rewelacyjne smartfony o świetnym stosunku ceny do jakości. Dowodzą tego urządzenia z rodzin Redmi oraz Mi Lite. Już niedługo gigant z Chin po raz kolejny zatrzęsie rynkiem urządzeń mobilnych. Oto bowiem nadchodzi stosunkowo niedrogi smartfon ze świetnym aparatem, który ma zdobyć serca użytkowników o mniej zasobnych portfelach.

Aparat 108 MP trafi w rozsądnie wycenionym smartfonie?

Nowe urządzenie zapewne należało będzie do rodziny Redmi Note 9. Aparat 108 MP dostarczy Samsung, więc możemy się spodziewać, że jakość wykonywanych zdjęć będzie trzymała wysoki poziom. Zapewne będzie to Samsung ISOCELL HM2 (choć są to niepotwierdzone informacje), który oferuje użytkownikom technikę łączenia 9 pikseli, 3-krotny zoom bez strat i nagrywanie wideo w 4K przy 120 klatkach na sekundę. Jeśli przecieki okażą się być trafne, to możemy mieć do czynienia z nowym otwarciem w segmencie smartfonów średniopółkowych ze sporym potencjałem fotograficznym. Samsung może mieć trudny orzech do zgryzienia w przypadku projektowania kolejnych modeli z rodziny Galaxy F!

Nie mogę się doczekać oficjalnej prezentacji tego urządzenia. Mam nadzieję, że Xiaomi wyceni je na tyle rozsądnie, żeby miało szanse na rywalizacje z innymi modelami z Chin, ale i by było dobrą alternatywą dla niejednokrotnie za wysoko wycenionych produktów od Samsunga. Czekamy na kolejne wieści!

Źródło: GSM Arena

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS