windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Promo Vivo

Świetna promocja na smartfony Vivo! Debiut w Polsce z przytupem?

Vivo to w naszym kraju ciągle dość egzotyczny producent smartfonów. Koncern jednak widzi w polskim rynku potencjał i zdecydował się na oficjalne wkroczenie ze swoją ofertą do Polski. Z tej okazji zostały dla nas przygotowane ciekawe promocje, które mają nas przekonać do zainteresowania się tą chińską marką.

Vivo przygotowało dla Polaków ciekawe promocje!

Jeśli zdecydujecie się na zakup któregoś ze smartfonów objętych promocją – modeli Y70 lub X51 5G, to otrzymacie od debiutującego na polskim rynku producenta miły prezent. W pierwszym przypadku będą to słuchawki sportowe oraz etui, a w drugim słuchawki od Vivo – model TWS Neo. Promocja wygląda więc ciekawie i warto się śpieszyć – „Prezenty na start” będą dostępne od 3 do 15 listopada 2020 r. lub do wyczerpania zapasów. Warto w tym momencie wspomnieć również, że jeśli będziecie chcieli zdobyć słuchawki Vivo TWS Neo, to musicie zalogować się na stronie promocjavivo.pl i wypełnić dedykowany formularz.

Czy produkty Vivo zostaną ciepło przyjęte na polskim rynku? Producenci dość intensywnie walczą o kawałek tortu po słabnącym w zastraszającym tempie koncernie Huawei. Mamy z jednej strony coraz poważniejszych graczy jak OPPO, Realme czy OnePlus, a z drugiej odradzających się weteranów – Sony i LG. Pozostaje trzymać kciuki za debiutanta!

Źródło: Vivo

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS