windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Samsung

Nie chcecie Exynosów? Producenci mają to w nosie!

Samsung ostatnimi czasy był bardzo krytykowany za serwowanie nam na pokładzie swoich produktów procesorów Exynos, które odczuwalnie odbiegały pod względem wydajności pracy od konkurencyjnych Snapdragonów i potrafiły również mocno nagrzewać nasze urządzenia. Koncern z Korei jednak zdaje się nic nie robić sobie z hejtu i co więcej – wkrótce Exnosy zagoszczą na pokładzie urządzeń innych producentów!

Exynosy idą w świat – nawet jeśli ich nie lubicie!

Najnowsze wieści wskazują na to, że już wkrótce na pokładzie swoich produktów niesławne Exynosy zastosują tacy producenci, jak Vivo, Xiaomi oraz OPPO. Co ciekawe, Exynosy mają trafić na pokład smartfonów niskobudżetowych. Możemy więc domyślać się, że takie posunięcie ma na celu dalsze obniżenie cen najtańszych smartfonów od wspomnianych producentów. Jak bowiem dobrze wiemy, Qualcomm dość wysoko wycenia procesory Snapdragon. Umowa handlowa Samsunga z innymi producentami może się także przyczynić do popularyzacji marki Exynos i – być może – również udowodnienia użytkownikom, że układy z Korei wcale nie są takie straszne. Czas pokaże.

Osobiście korzystam z dwóch smartfonów Samsunga bazujących na Exynosach i nie miałem jeszcze powodów by narzekać na te procesory. Być może jednak jestem po prostu mniej wymagającym użytkownikiem. Koniecznie dajcie znać w komentarzach jakie Wy macie odczucia odnośnie układów koreańskiego giganta.

Źródło: Gizmochina

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS