windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Sony Urzadzenia

Sony łapie wiatr w żagle? Świetne wieści dla fanów Xperii!

Dla Sony poprzednie lata obecności na rynku urządzeń mobilnych były dość skromne i chude. Producent z Japonii prezentował ciekawe smartfony, ale nie tak dobre, jak konkurencja. Kulał także marketing marki Xperia. W tym roku jednak coś drgnęło i marka zaczęła się na swój sposób odradzać. Ciepło przyjęte zostały modele Xperia 1 II oraz Xperia 5 II. Dziś natomiast mamy dla Was kolejne, dobre wieści!

Wybrane smartfony Sony z trzema aktualizacjami Androida!

Regularne aktualizacje systemu Android dla urządzeń mobilnych to ciągle bardzo istotny problem. O ile niektórzy z producentów wywiązują się z nich już bardzo dobrze, to niektórzy ciągle mają spore problemy z ich zapewnieniem. Samsung już jakiś czas temu zapowiedział, że będzie aktualizował część swoich produktów (flagowce i droższe Galaxy A) przez trzy lata. Teraz natomiast taką inicjatywę ma podjąć również Sony. Mowa tu będzie jednak tylko o najlepiej wyposażonych słuchawkach, jak Xperia 1 II i Xperia 5 II oraz ich następcach. Mimo wszystko to dobra wiadomość. Wydając kilka tysięcy złotych na smartfona zawsze zależy nam na tym, by producent interesował się nimi jak najdłużej. Warto zwrócić uwagę, że mamy do czynienia z informacjami nieoficjalnymi i musimy czekać na ich potwierdzenie ze strony japońskiego koncernu.

Cieszy fakt, że producenci przymierzają się do wprowadzania coraz dłuższych okresów pełnego wsparcia dla swoich produktów. To ważne dla nas, użytkowników. Obecnie smartfony są już tak kompletnymi urządzeniami, że często decydujemy się na ich zmianę co 3-4 lata. Oby takich inicjatyw, jak te od Sony i Samsunga było w najbliższym czasie jak najwięcej!

Źródło: ithome.com

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS