windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Samsung

Tak wygląda One UI 3! Samsung chwali się nakładką!

Samsung przygotowuje nas na premierę Androida 11 z nakładką One UI 3 dla swoich smartfonów. Beta testy wystartowały już w przypadku flagowych modeli Galaxy z tego roku i mogą się one spodziewać udostępnienia oficjalnej wersji oprogramowania najpewniej na przełomie listopada i grudnia. A co zaoferuje nam One UI 3? Zerknijcie poniżej!

Android 11 i One UI 3.0 – poznajmy nowości od Samsunga!

Przede wszystkim warto wspomnieć, że Samsung zamierza zaoferować nam mocno rozbudowany panel powiadomień i skrótów, który dodatkowo zostanie kompleksowo uporządkowany. Koniec z natłokiem i chaosem w ważnych informacjach! Ponadto poszerzone zostaną możliwości personalizacji w ramach dynamicznych ekranów blokady (które zadebiutowały już wraz z One UI 2). Samsung chwali się również funkcją Multi-Active Window, dzięki której na sporych ekranach (zapewne serii Galaxy Note, Galaxy Tab oraz Galaxy Fold) możliwe będzie jednoczesne korzystanie nie z dwóch, ale aż z trzech aplikacji. To tylko nieliczne nowości, jakie będą dostępne w ramach nowej wersji nakładki od koncernu z Korei. Pozostałe poznamy w trakcie oficjalnej prezentacji One UI 3, którą zapewne jeszcze w tym miesiącu Samsung zorganizuje.

Koncern z Korei niejednokrotnie udowadniał nam, że potrafi w przypadku swojej nakładki wdrażać naprawdę niesamowite i przydatne rozwiązania – jeszcze zanim samo Google wprowadzi je do Androida jako standardowe. Mam nadzieję, że i tym razem twórcy serii Galaxy pozytywnie nas zaskoczą i udowodnią nam, że są niekwestionowanym liderem rynku smartfonów z „Robotem” na pokładzie!

Źródło: Samsung

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS