windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Windows 10

Windows 10 może być piękny! Ciekawy koncept w sieci!

Zaledwie wczoraj wspominaliśmy Wam o tym, że Microsoft zamierza odświeżyć Windowsa 10 i wreszcie zadbać o poprawę jego interfejsu. Natomiast już dziś w sieci znaleźliśmy naprawdę ciekawy koncept przedstawiający nam możliwy wygląd „dziesiątki” w najbliższej przyszłości i udowadniający, że leciwy system może prezentować się naprawdę świetnie!

Ładny Windows już w przyszłym roku?

Projekt autorstwa użytkownika theHacker34 naprawdę robi wrażenie. Widzimy w jego przypadku system Windows 10, który został mocno unowocześniony i w niektórych aspektach przypomina wręcz świetnego Windowsa 10. Zgodnie z projektem system miałby otrzymać nowy eksplorator plików, który naprawdę może się podobać. Ponadto na wideo możemy dostrzec udoskonalony tryb ciemny oraz przeprojektowane Menu Start oraz Centrum Akcji. Więcej elementów systemu zostało także dostosowane do standardów Fluent Design, dzięki czemu interfejs systemu jest bardzo miły dla oka. Postawiono także na ciekawe animacje podczas przełączania funkcji.

Mam nadzieję, że Microsoft przyłoży się do prac nad „upiększaniem” Windowsa i że dzięki temu system z Redmond zyska na urodzie, ale i na funkcjonalności. Nie da się ukryć, że w porównaniu chociażby do nadchodzącego macOS Big Sur prezentuje się bardzo przestarzale i już wielki czas na to, by twórcy zabrali się za jego przeprojektowanie.

Źródło: theHacker34

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS