windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Apple Microsoft Microsoft Office

Microsoft Office dla iPadOS jeszcze lepszy!

Microsoft Office to najlepszy pakiet biurowy do zastosowań profesjonalnych. Chętnie korzystamy z niego nie tylko na pokładzie naszych komputerów, ale i w przypadku urządzeń mobilnych. Mam dobre wieści dla fanów iPadOS. Microsoft wydał właśnie nową wersję swojego pakietu biurowego dedykowaną tabletom od Apple! Co ją wyróżnia?

Office na iPadach z nowymi możliwościami!

Przede wszystkim Apple chce wykorzystać potencjał kryjący się za gładzikiem, myszą i klawiaturą. Dlatego nowa wersja Office dla iPadOS ma być tak wygodna w obsłudze, jak „tradycyjna” odsłona pakietu dedykowana komputerom. Niejako wpisze się to w strategię Apple, które to lansuje iPad’a jako świetną alternatywę dla tradycyjnych „blaszaków” i laptopów nie ustępującą im pod względem funkcjonalności. Odświeżenia doczekał się także UI, a dokładnie ekran startowy i wstążka, które od teraz mają być bardziej przejrzyste. Ma to przyczynić się do poprawy naszej produktywności dzięki temu, że lepiej skupimy się na rzeczach dla nas ważnych. Jak będzie w praktyce? Przekonamy się już wkrótce.

Nowości w pakiecie Office dla iPadOS będą wdrażane stopniowo. Poszczególni użytkownicy otrzymają je w przeciągu kilkunastu nadchodzących dni. Dajcie koniecznie znać, gdy poprawki zagoszczą już na Waszych urządzeniach. Czekamy na Wasze opinie odnośnie tego, czy faktycznie poprawią jakość pracy z oprogramowaniem.

Źródło: Microsoft

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS