windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Nokia Plotki/przecieki Urzadzenia

Oto Nokia 10! Ostatnia szansa dla koncernu?

Odnoszę wrażenie, że gwiazda Nokii, która jeszcze niedawno była chwalona za powrót na rynek smartfonów w naprawdę niezłym stylu, dość mocno ostatnimi czasy przygasła. Koncern zdaje się nie mieć pomysłu na zaistnienie na rynku smartfonów i wprowadza na niego sprzęt bez polotu, który nie daje sobie rady w starciu z konkurencją. Czy ostatnią szansą na zwrócenie uwagi na markę będzie nadchodzący flagowiec – Nokia 10?

Co wiemy o nowym flagowcu?

Całkiem do niedawna sądziliśmy, że Nokia 10 trafi na rynek jako Nokia 9.3 PureView. Najwidoczniej jednak koncern zmienił w tej kwestii zdanie. W odniesieniu do nowego flagowca spodziewamy się ponadto tak ciekawych rozwiązań, jak frontowy aparat umieszczony pod ekranem (jestem ciekaw, jak to rozwiązanie będzie się sprawdzało w praktyce), czy ekran 120 Hz. Zapewne będziemy też mogli liczyć na solidne zaplecze fotograficzne, gdyż mamy do czynienia z następcą legendarnej Nokii 9 PureView. Warto także zaznaczyć, że około dwóch miesięcy temu do sieci trafiły informacje wskazujące na to, że w Nokię chcą zainwestować koncerny Google oraz Qualcomm. Może więc okazać się, że fińska marka dzięki wsparciu dużo potężniejszych koncernów jeszcze bardzo pozytywnie nas zaskoczy!

Póki co jednak musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne wieści związane z tym urządzeniem. Liczę na to, że przyniosą nam je najbliższe tygodnie. Zakładam bowiem, że Nokia 10 zadebiutuje jeszcze w tym roku. Jeśli do sieci wyciekną kolejne informacje związane z tym flagowcem, pojawią się one także u nas!

Źródło: GSM Arena

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS