windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Google

Google sypie nowościami! Aplikacja YouTube jeszcze lepsza!

YouTube to jeden z najpopularniejszych serwisów w których możemy oglądać treści wideo. To nie tylko miejsce w którym poszukujemy ulubionej muzyki, ale i vlogów czy wideoporadników. Tym bardziej cieszy nas fakt, że Google bardzo intensywnie rozwija aplikację kliencką serwisu. Właśnie trafiają do niej bardzo ważne nowości, dzięki którym jej obsługa będzie jeszcze bardziej intuicyjna.

Aplikacja YouTube z ważnymi nowościami!

Do aplikacji YouTube trafiają właśnie nowe gesty i przyciski. Przede wszystkim trzeba wspomnieć o funkcji przełączania widoku pełnoekranowego za pomocą gestu. Do tej pory, przy wyłączonej automatycznej zmianie orientacji konieczne było skorzystanie ze specjalnego przycisku, który wpierw musieliśmy odszukać. Po zmianach będzie o wiele wygodniej. Ponadto w aplikacji pojawiły się nowe przyciski. Pierwszy z nich będzie odpowiadał za wygodne włączenie napisów w filmie. Drugi natomiast będzie odpowiadał za kontrolę autoodtwarzania materiałów w serwisie. Będziemy mogli w prosty sposób szybko je wyłączyć. Google chyba zdało sobie sprawę z tego, że bardzo irytuje ono wielu z nas.

Co ciekawe, testy nowych rozwiązań zostały już zakończone i zmiany powinny trafiać już do pierwszych użytkowników. Co prawda u mnie nie są jeszcze widoczne, ale może ktoś z Was miał już okazję sprawdzić te funkcje? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Źródło: Google

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS