windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Akcesoria Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung się śmiał, a teraz papuguje! Galaxy S30 bez ładowarki i słuchawek?

Do sieci trafia coraz więcej wieści związanych z flagowcami Samsunga na 2021 rok. Ich premiera ma nastąpić już za kilka tygodni, więc trudno się dziwić, że nakręcany jest wokół nich całkiem pokaźny hype. Dziś poznaliśmy już prawdopodobną specyfikację Samsunga Galaxy S30 Ultra, a teraz trafiają do nas kolejne, ciekawe wieści, które mogą rozsierdzić fanów koncernu z Korei.

Samsung jednak weźmie przykład z Apple?

Jeszcze całkiem niedawno koncern z Korei naigrywał się z Apple ze względu na poważne zaniechanie, jakim jest brak ładowarki i słuchawek w pudełku z iPhone 12. Jak się jednak okazuje, wkrótce podobna strategia może zostać podjęta w odniesieniu do nowych smartfonów Galaxy. Prekursorami miałyby być tutaj urządzenia z rodziny Galaxy S30. W pudełkach użytkownicy mają znaleźć tylko kabel USB-C. Są to na razie nieoficjalne informacje, pochodzące jednak z dość wiarygodnego źródła, jakim jest koreański serwis informacyjny ChosunBiz. Podjęcie przez przedstawicieli Samsunga takiej mało popularnej decyzji z pewnością spotkałoby się z ostrym hejtem ze strony fanów marki Galaxy.

Jak będzie faktycznie? Tego dowiemy się w przeciągu kilku nadchodzących tygodni. Z pewnością do sieci będą teraz trafiały naprawdę konkretne i ciekawe przecieki związane z nadchodzącymi flagowcami Samsunga, jeśli faktycznie mają one zadebiutować dużo wcześniej, niż zwykle – już w styczniu.

Źródło: GSM Arena

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS