windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Akcesoria Aktualności Ciekawostki

Dysk i ładowarka w jednym? Nowość od SanDisk może Cię zainteresować!

SanDisk to uznany producent pamięci przenośnych – zarówno dysków, kart pamięci jak i pendrive’ów. Muszę przyznać, że korzystam z produktów tego koncernu bardzo chętnie. Tym bardziej zaciekawił mnie fakt, że wydał on właśnie arcyciekawą ładowarkę bezprzewodową, która dodatkowo oferuje funkcję dysku przenośnego. Co warto wiedzieć na jej temat?

Ładowarka bezprzewodowa z dyskiem SanDisk? To może się sprzedać!

Ixpand Wireless Charger Sync to innowacyjna ładowarka indukcyjna obsługująca standard Qi o mocy ładowania do 10W. Co ciekawe, ta elegancka ładowarka została wyposażona we wbudowaną pamięć (przenośny dysk) o pojemności 64, 128 lub 256 GB. Nie jest to jednak nośnik służący do przechowywania danych skopiowanych z – na przykład -komputera. Rozwiązanie to zostało opracowane z myślą o bieżącym tworzeniu kopii zapasowych danych przechowywanych na co dzień na pokładzie naszego smartfona automatycznie, w momencie położenia go na ładowarce. Koncepcja bardzo ciekawa. Pozostaje pytanie – czy właściciele smartfonów uznają takie rozwiązanie za przydatne i użyteczne?

Ładowarka bezprzewodowa Ixpand Wireless Charger Sync jest dostępna w wersjach o pojemności 64 GB, 128 GB i 256 GB, a jej cena to, odpowiednio: 99,99 dolarów, 129,99 dolarów i 199,99 dolarów. Póki co brak informacji odnośnie tego, czy

Źródło: SanDisk

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS