windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Recenzje

Fresh N Rebel Caps 2 – test ciekawych słuchawek z mocnym akumulatorem

Słuchawki bezprzewodowe to coraz chętniej wybierany dodatek do naszych smartfonów czy tabletów. Wynika to z faktu, że coraz więcej urządzeń z wyższej półki nie oferuje już dostępu do złącza słuchawkowego. Zdarzało się mi już sprawdzać dla Was dwukrotnie słuchawki douszne bazujące na łączności Bluetooth. Tym razem przyszedł czas na model nauszny – Fresh N Rebel Caps 2. Jak to akcesorium sprawuje się w codziennym użytkowaniu?

Przyzwoite słuchawki w dobrej cenie!

Słuchawki bezprzewodowe od Fresh N Rebel trafiają do nas estetycznie zapakowane. W zestawie z nimi otrzymujemy kabel do ładowania, oraz kabel AUX, dzięki któremu połączymy słuchawki z naszym urządzeniem nawet wtedy, kiedy mocny, wbudowany w niego akumulator ulegnie rozładowaniu. Ten natomiast ładuje się w niecałe dwie godziny i po pełnym uzupełnieniu poziomu energii pozwala na nawet 15 godzin nieprzerwanego odtwarzania treści multimedialnych. To fantastyczny wynik, którego nie powstydziłby się nawet dużo droższy sprzęt klasy Premium! Jakość wykonania Caps 2 stoi na najwyższym poziomie. Warto wspomnieć o tym, że słuchawki są kompatybilne zarówno z urządzeniami bazującymi na Androidzie, jak i tymi pracującymi w oparciu o iOS!

Co z jakością odtwarzanego dźwięku?

Słuchawki od Fresh N Rebel oferują nam wysoką jakość odtwarzanego dźwięku. Producent chwali się, że Caps 2 cechuje brzmienie głębokiego, czystego basu – to prawda. Akcesorium radziło sobie w trakcie testów w tej kwestii fantastycznie – zarówno podczas odtwarzania muzyki hip-hop, klubowej, folku, czy moich ulubionych, siarczystych black metalowych riffów. Nie mogę również wiele zarzucić głośności maksymalnej odtwarzanego dźwięku. Zasięg pracy słuchawek to około 10 metrów – możemy więc bez obawy słuchać muzyki podczas gdy smartfon ładuje się w drugim pokoju. Testowane przeze mnie słuchawki nosi się bardzo wygodnie. Nie męczą nas podczas długotrwałego słuchania muzyki lub odtwarzania materiałów wideo i nie sprawiają żadnych innych problemów (np. nie rozłączają się losowo). Na ogromny plus zaliczę obecność mikrofonu, dzięki któremu możemy za pośrednictwem słuchawek odbierać rozmowy, czy komunikować się z Asystentem Google.

Podsumowanie

Fresh N Rebel Caps 2 to świetne słuchawki. Powinny spełnić oczekiwania nawet wymagających użytkowników. Jeśli nie lubicie słuchawek dousznych i dokanałowych, to śmiało możecie się decydować na ich zakup. Nie będziecie zawiedzeni, a ze względu na świetne wzornictwo i jakość wykonania, nie będziecie się ich wstydzić na ulicy. To fantastyczna propozycja w swojej kategorii cenowej! Nie udało mi się ich znaleźć jeszcze w żadnym polskim wiodącym sklepie internetowym (musimy liczyć się z tym, że w sprzedaży pojawią się już wkrótce), ale jeśli zdecydujecie się na ich zakup, to musicie liczyć się z wydatkiem około 49,99 euro.

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS