windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki

Fantastyczne nowości zmierzają do WhatsApp!

WhatsApp to jeden z najpopularniejszych komunikatorów internetowych. Obecnie należy do Facebooka, który promuje go jako najbezpieczniejsze rozwiązanie do prowadzenia konwersacji. Programiści społecznościowego giganta czuwają nad tym, by aplikacja regularnie otrzymywała przydatne funkcje i nowości, które przyciągną do niej kolejnych użytkowników. Nie inaczej jest i tym razem!

Nowe funkcje w WhatsApp – co tym razem trafi do aplikacji?

W aplikacji pojawią się nowe zabezpieczenia biometryczne. Aktualnie jest dostępna jedynie weryfikacja za pomocą czytnika linii papilarnych. Po wdrożeniu aktualizacji natomiast możliwe będzie ustawienie weryfikacji przy pomocy rozpoznawania twarzy lub innych dostępnych metod fundowanych nam przez producenta na pokładzie danego urządzenia. Ponadto możemy się spodziewać, że dzięki kolejnej aktualizacji możliwe będzie dołączanie do trwających aktualnie połączeń grupowych nawet, gdy użytkownik nie odebrał ich na początku. Jeśli więc nawet nie dołączyliśmy do konferencji z jakiegoś powodu na jej początku, to nie będziemy musieli zostawać do niej dołączani ponownie.

W pierwszej kolejności nowości zmierzające do WhatsApp zostaną sprawdzone przez beta testerów. Jeśli nie wykryją oni w aplikacji żadnych rażących błędów, to aktualizacja zostanie udostępniona globalnie. Obstawiam, że na nasze urządzenia trafi już na początku listopada.

Źródło: Gizmochina

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS