windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Urzadzenia Xiaomi

Składany Mi jak Galaxy Fold? Ktoś tu chyba się spóźnił!

Składane smartfony coraz mocniej zapisują się w naszej świadomości. Producenci do tej pory obrali dwie główne koncepcje takich urządzeń. Pierwsza to sprzęt wyposażony w dwa ekrany (jak produkty LG i Microsoftu) druga natomiast – smartfony z elastycznymi ekranami (Samsung, Huawei). Swojego reprezentanta owego segmentu może zaprezentować Xiaomi, które również postawi na elastyczny wyświetlacz. Czy jednak koncern nie spóźnił się ze swoim konceptem o dobry rok?

Składany smartfon od Xiaomi nie nadąży za trendami?

Xiaomi przygotowuje nas na rynkowy debiut składanego smartfona z linii Mi. Do sieci wyciekały już ciekawe koncepty takiego urządzenia, jednak dopiero teraz pojawiły się bardziej wiarygodne szkice, które… rozczarowują. Wedle koncepcji na nich przedstawionej bowiem, składany smartfon od Xiaomi nie pójdzie z duchem czasu i będzie oferował wzornictwo niemal żywcem skopiowane z Galaxy Folda pierwszej generacji. Będzie nas więc straszył okropnie nieproporcjonalnym frontowym panelem (po złożeniu) oraz potężnym obszarem aparatów oraz najpewniej – czytnika linii papilarnych. Mam nadzieję, że Xiaomi nie zdecyduje się na wprowadzenie takiego smartfona na rynek, gdyż prezentuje się on dramatycznie źle!

Składane smartfony muszą być nowoczesne, innowacyjne, ale i wytrzymałe. W końcu przekonaliśmy się, jak łatwo można je uszkodzić. Mam nadzieję, że Xiaomi jako pretendent do tytułu lidera rynku, zaprezentuje nam naprawdę wyjątkowe, składane urządzenie, a nie trącący myszką projekt rodem z 2019 roku.

Źródło: Let’s Go Digital

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS