windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Urzadzenia Vivo

Smartfony Vivo w Polsce! Co warto wiedzieć o producencie?

Doczekaliśmy się! W dzisiejszym dniu kolejny, uznany producent smartfonów z Chin wkracza na polski rynek. Mowa o Vivo. Gigant startuje nad Wisłą z przytupem, wprowadzając do oferty kilka ciekawych modeli smartfonów oraz słuchawek. Czy są to propozycje warte naszej uwagi i czy samo Vivo ma szanse na to, by oczarować polskiego użytkownika?

Vivo to uznany na świecie producent!

Jeszcze 10 lat temu Vivo było mało znanym producentem elektroniki z Chin. Po 5 latach obecności na rynku koncern tak się rozwinął, że wymieniano go już wśród najbardziej wpływowych dostawców smartfonów na świecie. Obecnie natomiast z jego produktów korzysta niemal 370 000 000 użytkowników. Do Polski na start trafi kilka wiodących modeli Vivo – X51 5G, Y70, Y21s i Y11s. Producent chce więc zaatakować różne półki cenowe i na początku nawiązać rywalizację z takimi producentami, jak Realme czy OPPO, by – być może – z czasem stanąć w szranki z Samsungiem czy Xiaomi. Trzymam za to mocno kciuki, bo rynkowi smartfonów w Polsce przyda się powiew zdrowej rywalizacji. Ponadto nad Wisłą będzie można nabyć dwa modele słuchawek – Wireless Sport oraz True Wireless Earphones Neo. Jednak z czasem możemy spodziewać się wprowadzenia do polskiego portfolio kolejnych produktów.

Jestem ciekaw jak Vivo poradzi sobie w Polsce. Na pewno, by dotrzeć do świadomości fanów Androida niezbędna będzie absorbująca kampania marketingowa. Trzymam kciuki za koncern. Będziemy śledzić postępy w „podboju” naszego rodzimego rynku i informować Was o kolejnych sukcesach Vivo!

Źródło: Vivo

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS