windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Google

Ważna nowość w YouTube! Obsługa będzie wygodniejsza?

YouTube to najpopularniejszy serwis, w którym możemy oglądać oraz udostępniać materiały wideo. Google zdaje sobie z tego sprawę i dokłada starań, by korzystanie z niego było jak najbardziej wygodne. Do aplikacji serwisu zmierza właśnie nowa funkcja, do której nie będzie nam łatwo się przyzwyczaić. Ostatecznie jednak poprawi ona jakość korzystania z serwisu. Już tłumaczę dlaczego!

Już nie przewiniesz przypadkowo oglądanego filmu!

Czy zdarzało się Wam nieopatrznie przesunąć film w trakcie oglądania go w aplikacji YouTube? Takie sytuacje bywają irytujące, prawda? Koncern Google doskonale sobie zdaje z tego sprawę i wprowadza do popularnej aplikacji ciekawe udogodnienie. Od teraz, by przesunąć wideo bądź kontynuować oglądanie od danego jego momentu konieczne będzie „chwycenie” za element wskazujący obecny postęp (czerwona kropka) i przesunięcie go w lewo lub prawo, zależnie do którego fragmentu chcemy przejść. Podobnie będzie wyglądało uruchomienie filmu od konkretnego momentu na osi czasu. Nie wystarczy dotknąć osi w odpowiednim miejscu. Trzeba będzie przytrzymać na nim przez chwilę palec.

Google przyzwyczaiło nas do tego, że nowości do swoich aplikacji wprowadza falami. Nie inaczej będzie i tym razem. Dajcie koniecznie znać, czy nowa funkcja trafiła już na Wasze urządzenia. Mam nadzieję, że koncern z Mountain View nie spocznie na laurach i że zaoferuje nam kolejne, ciekawe funkcje w tej popularnej aplikacji.

Źródło: Android Police

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS