windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Urzadzenia Xiaomi

Xiaomi Mi 11 ze Snapdragonem 875! Szykuje się nowy król benchmarków?

Xiaomi nie ustaje w rywalizacji z Samsungiem o miano największego i najpotężniejszego producenta smartfonów z Androidem. Obydwaj producenci przygotowują się właśnie do wydania flagowców na rok 2021. W obliczu nadchodzącej premiery nowej linii Samsunga – Galaxy S30 – najpewniej wyposażonej w procesory Exynos, Xiaomi zamierza wydać model Mi 11 i uczynić go sprzętem potężniejszym od flagowców z Korei za sprawą zastosowanych układów Snapdragon.

Następca Xiaomi Mi 10 będzie potężnym smartfonem!

Xiaomi Mi 11 – czego możemy się spodziewać?

Flagowiec od Xiaomi z pewnością zaoferuje nam absolutnie topowe osiągi i potężną specyfikację. Spodziewamy się, że może być to jedno z pierwszych, flagowych urządzeń wyposażonych w procesor Snapdragon 875. Co ciekawe, chodzą słuchy, że Xiaomi otrzyma od amerykańskiego przedsiębiorstwa ograniczoną czasowo wyłączność na wspomniany SoC. Ponadto, spodziewamy się, że chiński gigant może w jego przypadku postawić na szybkie, bezprzewodowe ładowanie 80W o którym koncern wspominał całkiem niedawno. Raczej na 100% Mi 11 zostanie wyposażony także w szybki modem 5G. Mam nadzieję, że nadchodzące tygodnie przyniosą nam bardziej konkretne przecieki w kwestii specyfikacji i wyglądu flagowca.

Xiaomi z pewnością będzie chciało wykorzystać to, że topowe smartfony Samsunga zostały przyjęte w tym roku przez klientów stosunkowo chłodno. Jeśli nowy flagowiec będzie atrakcyjny pod względem wizualnym, to koncern może naprawdę sporo ugrać na rynku topowych smartfonów. Kolejne przecieki na pewno wskażą nam w jakim kierunku pójdzie największy rywal lidera rynku – mam nadzieję, że doczekamy się ich na dniach.

Źródło: Gizmochina

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS