windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Urzadzenia

Samsung Galaxy S30 Ultra wygląda obłędnie! Premiera wkrótce?

Kilka dni temu Marcin wspominał o tym, że flagowce Samsunga z rodziny Galaxy S30 mogą zadebiutować wcześniej, niż zwykle. Dziś poznaliśmy prawdopodobny wygląd Samsunga Galaxy S30 w podstawowej wersji. Przed chwilą natomiast dotarły do nas rendery przedstawiające Samsunga Galaxy S20 Ultra. Rzućmy na nie okiem!

Samsung Galaxy S30 Ultra prezentuje się okazale!

Front Samsunga Galaxy S30 Ultra nie różni się zbytnio od tego, co oferowały nam tegoroczne flagowce. Mamy więc ekran Infinity-O z najpewniej – zintegrowanym czytnikiem linii papilarnych. Rewolucja nastąpiła na pleckach. Jak wcześniej wspominał Marcin, mamy tu do czynienia ze sporą wyspą aparatów, której nadano efekt „wtopienia” w plecki smartfona. Prezentuje się to bardzo okazale. W stosunku do podstawowej wersji Galaxy S30 mamy tu dodatkowe oczko aparatu. I jest to najprawdopodobniej teleobiektyw. Parametry zestawu aparatów poznamy zapewne w którymś z kolejnych przecieków.

Mam nadzieję, że Samsung zaoferuje nam naprawdę ciekawe flagowce z procesorami Snapdragon. Nie sposób nie odnieść wrażenia, że tegoroczne były bezbarwne i nie wyróżniały się z tłumu niczym nadzwyczajnym. Oby Samsung wyciągnął wnioski z mało satysfakcjonujących wyników sprzedaży i już u progu 2021 roku zaprezentował nam wyjątkowe smartfony z najwyższej półki!

Źródło: OnLeaks

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS