windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android HTC Urzadzenia

Na naszych oczach odradza się HTC? Kolejna ważna premiera koncernu!

HTC lata świetności ma już dawno za sobą. Mam jednak do tego producenta ogromny sentyment za sprawą jego świetnych produktów, z których korzystałem lata temu. Zachwycał mnie chociażby świetnie wykonany, rozsuwany model Desire Z. W ostatnich latach tajwański koncern nie miał jednak pomysłu na to, jak zaistnieć na rynku urządzeń mobilnych. Ostatnio natomiast zaczyna się to zmieniać, a HTC Desire 20+ ma być kolejną próbą zaistnienia na rynku smartfonów.

HTC Desire 20+ szansą na sukces dla uznanego koncernu!

Ten rok jest dobry dla nieco zapomnianych producentów smartfonów. Ciekawe propozycje zaprezentowały zarówno LG jak i Sony. Przyszła więc i pora na HTC. Bieżący rok nie obfitował w premiery w portfolio tajwańskiego koncernu. Zaprezentowane zostały bowiem mierny HTC Wildfire R70, jak i całkiem przyzwoity HTC Desire 20 Pro (który zbiera w sieci przyzwoite recenzje). Przyszedł czas na model HTC Desire 20+ który prezentuje się naprawdę ciekawie, a pod obudową skrywa przyzwoite podzespoły. Producent postawił na ekran o przekątnej 6,5″ i rozdzielczości – o zgrozo! – HD+. Poza tym możemy liczyć na obecność procesora Qualcomm Snapdragon 720G wspieranego przez 6 GB RAM-u, 128 GB pamięci wewnętrznej, slot na karty microSD oraz baterię o pojemności 5000 mAh. Na pokładzie takiej nowości nie mogło zabraknąć NFC oraz gniazda słuchawkowego. HTC postawiło także na następujący zestaw aparatów:

  • 48 Mpix (f/1.8),
  • 5 Mpix (f/2.2, ultraszerokokątny, 115°),
  • 5 Mpix (jako czujnik głębi),
  • 2 Mpix (f/2.4, do zdjęć makro).

Tak ciekawie skrojony smartfon o nieszablonowym wzornictwie został wyceniony na równowartość ok. 1150 złotych.

Przed HTC jeszcze długa droga do tego, by ponownie zaistnieć na rynku urządzeń mobilnych. Jeśli jednak koncern chce na nim przetrwać, to musi aktywnie poszerzać swoje portfolio o ciekawe urządzenia. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie ten plan będzie konsekwentnie realizowany.

Źródło: HTC

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS