windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy S30 na pierwszych renderach! Czy taki będzie flagowiec z Korei na rok 2021?

Muszę przyznać, że flagowce Samsunga na 2020 rok mnie nie porwały. Miałem w rękach chociażby Galaxy Note 20 i nie czułem, że „muszę go mieć”. Podobnie chyba miało wiele osób zastanawiających się nad zakupem nowego, flagowego smartfona w tym roku. W kilka dni po premierze iPhone 12 do sieci trafiły pierwsze rednery przedstawiające topowego Samsunga na przyszły rok – model Galaxy S30. Czy mamy nastawiać się na rewolucję?

Samsung Galaxy S30 na pierwszych grafikach prezentuje się ciekawie!

Koncern z Korei może zaprezentować swoją nowość tym razem wcześniej – wspominaliśmy Wam o tym całkiem niedawno. Przeciek może być odpowiedzią na premiery z Cupertino, mającą nas przekonać do nie decydowania się na zakup nowości od Apple. Wstępne rendery nie ukażą nam tego, co nowość z Korei zafunduje nam pod kątem specyfikacji technicznej. Możemy natomiast zauważyć, że na froncie nadal mamy ekran Infinity-O oraz najpewniej – czytnik linii papilarnych umieszczony pod ekranem. Dużo ciekawsze są natomiast plecki nowości. Układ aparatów prezentuje się świetnie i jednoznacznie nawiązuje do Galaxy Note 20. Wyspa, na której umieszczono obiektywy ciekawie komponuje się z pleckami wtapiając się w nie, co dodaje wzornictwu urządzenia charakteru.

Mam nadzieje, że już wkrótce poznamy przewidywaną specyfikację Samsunga Galaxy S30. Cieszy fakt, że koncern z Korei postawi na odświeżoną stylistykę dla swojego flagowca. Oby nie spotkał nas zawód pod względem zastosowanego na jego pokładzie procesora (co wzbudziło kontrowersje w tegorocznej edycji serii Galaxy S). Z niecierpliwością czekamy na kolejne informacje!

Źródło: OnLeaks

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS