windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki E-commerce

Zmiany w dostawach na Allegro! Wymusza je pandemia?

Pandemia szaleje w najlepsze i praktycznie co kilka dni bite są nowe rekordy pod względem zachorowań. W takiej sytuacji mądrym rozwiązaniem jest unikanie skupisk ludzkich i robienie zakupów w trybie on-line. Dobrym miejscem na to jest Allegro, który właśnie wdraża spore zmiany w abonamencie Smart! i nie tylko – po to, by ułatwić nam interakcję z serwisem.

Dostawy Allegro Smart! za pobraniem, zmiany w Monetach Allegro – i wiele innych!

Pierwsza ze zmian, to możliwość zamawiania produktów w ramach usługi Smart! za pobraniem. Możliwa będzie w przypadku następujących opcji dostawy:

  • Kurier DPD pobranie
  • Pocztex Kurier 48 pobranie
  • Punkty Poczta pobranie

Od 2 listopada 2020 do 28 lutego 2021 – opcja zapłaty gotówką lub kartą przy odbiorze będzie dla Ciebie bezpłatna w ramach Allegro Smart! W tym okresie będziemy pokrywać jej koszt.

Po upływie okresu promocyjnego dostawa Smart! za pobraniem będzie kosztowała dodatkowo 3,99 zł. Ponadto Allegro chce, by posiadacze pakietu Smart! nie musieli czekać przez cały weekend na dostawę zakupów. Dlatego abonenci tej usługi zamawiający na Allegro w piątek, mogą liczyć na dostawę do paczkomatów lub punktów odbioru także w weekend. Zmiany wprowadzone zostaną także w przypadku Monet Allegro. Do tej pory za zamianę monet na kupon zniżkowy serwis życzył sobie od nas opłatę w wysokości 20 groszy. Już wkrótce taka wymiana będzie następowała nieodpłatnie.

Muszę przyznać, że podobają mi się zmiany na Allegro. Wszelkie zmiany, które mają się przysłużyć nam, użytkownikom, są zawsze bardzo mile widziane. Mam nadzieję, że serwis nadal będzie udoskonalał jakość swoich usług tak, byśmy korzystali z nich jeszcze chętniej.

Źródło: Allegro

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS