windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Ex-flagowiec Samsunga z ważną aktualizacją! Co nowego?

Samsung ostatnimi czasy udowadnia nam, że dba o bieżące aktualizacje dla swoich produktów. I choć dla urządzeń z 2018 roku wsparcie większymi aktualizacjami jest powoli wygaszane, to Samsung Galaxy Note 9 otrzymuje właśnie ostatnią, dużą aktualizację oprogramowania – do One UI 2.5. Na jakie nowości mogą liczyć użytkownicy tego ciągle świetnego urządzenia?

Samsung Galaxy Note 9 z One UI 2.5!

Całkiem niedawno wspominałem Wam, że wystartowała już aktualizacja Samsungów z rodziny Galaxy S10 do One UI 2.5. Dziś natomiast trafiły do nas wieści od czytelników wskazujące na pojawienie się jej na pierwszych urządzeniach Galaxy Note 9. Co nowego? Wystarczy wspomnieć chociażby o bezprzewodowym trybie DeX. Dzięki niemu w wygodny sposób połączymy naszego smartfona z telewizorem. Po podłączeniu do takiego zestawu bezprzewodowych myszy i klawiatury, z powodzeniem zastąpi nam on w podstawowych zastosowaniach komputer. Usprawnień doczekała się także systemowa aplikacja aparatu – nowe opcje do niej dodane umożliwią nagrywanie jeszcze bardziej profesjonalnych materiałów wideo oraz szerszą kontrolę nad parametrami wykonywanych przez nas zdjęć.

Koniecznie sprawdźcie, czy aktualizacja jest już dostępna na Waszych urządzeniach. Jeśli nie, spodziewajcie się jej w ciągu kilku nadchodzących dni. Mam nadzieję, że One UI 2.5 nie zawiedzie naszych oczekiwań i że właściciele modelu Galaxy Note 9 będą zadowoleni z tej wersji oprogramowania!

Źródło: SamMobile

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS