windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Narzędzia Windows 10

Zacieśnia się współpraca Windowsa 10 i Androida. Nowa funkcja w drodze!

Często korzystamy zarówno z systemu Android, jak i z Windowsa 10. Microsoft dba o to, żeby współpraca między urządzeniami pracującymi pod kontrolą tych systemów przebiegała jak najbardziej wzorcowo i płynnie. Dlatego koncern z Redmond wydał aplikację Twój telefon i nieustannie wzbogaca ją w przydatne i praktyczne nowości. Tym razem jednak nowość będzie zasługą innej apki Microsoftu dla popularnego „Robota”.

Windows 10 i Android z synchronizacją schowka między urządzeniami już wkrótce!

Już wkrótce nasz komputer z Windowsem będzie mógł poprzez Konto Microsoft synchronizować zawartość schowka ze smartfonem lub tabletem z Androidem. Warunkiem będzie jednak konieczność zainstalowania na danym urządzeniu mobilnym klawiatury SwiftKey. Obecnie nowość testowana jest w ramach wersji beta tej aplikacji. Jeśli jednak przebiegną one sprawnie i owocnie, to już wkrótce nowa funkcja zostanie wdrożona na skalę globalną. Podejrzewam, że sama zawartość schowka będzie synchronizowana w ramach wspomnianego Konta Microsoft oraz chmury OneDrive – co charakterystyczne jest dla usług Koncernu z Redmond.

Mam nadzieję, że już wkrótce dane mi będzie sprawdzić jak nowa funkcja sprawuje się w praktyce. Synchronizacja schowka pomiędzy komputerem i smartfonem przyczyni się dość odczuwalnie do poprawy naszej produktywności. Obyśmy nie musieli czekać na tą nowość zbyt długo.

Źródło: Twitter

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS