windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung zagra va banque? Galaxy S30 jeszcze w tym roku?

Samsung dzielnie walczy o utrzymanie fotela lidera na rynku smartfonów. Pomagają w tym liczne premiery nowych urządzeń – także tych z najwyższej półki. Warto jednak zauważyć, że tegoroczne flagowce z Korei były mocno krytykowane za brak przełomowych nowości względem poprzedników. Czy ta krytyka i inne czynniki przyczynią się do tego, że modele z rodziny Galaxy S30 zadebiutują wcześniej?

Seria Galaxy S30 może zadebiutować dużo szybciej niż zwykle!

Najnowsze wieści wskazują na to, że koncern z Korei może nam zaprezentować swoje nowości z rodziny Galaxy S30 nawet kilka tygodni wcześniej, niż rokrocznie. Mówi się o tym, że prezentacja mogłaby się odbyć w styczniu, bądź nawet na przełomie grudnia i stycznia. Przyczyną może być m.in. to, że zarówno urządzenia z rodziny Galaxy S20, jak i Galaxy Note 20 nie sprzedają się tak dobrze, jak powinny, a przyczyną może być niechęć do nich wywołana obecnością kontrowersyjnego procesora Exynos 990 na pokładzie. Ta decyzja Samsunga spotkała się z ogromnym hejtem w sieci. Muszę przyznać, że miałem w rękach Galaxy Note 20 5G i nie uważam, że smartfon ten kuleje pod względem wydajności. Wydając jednak kilka tysięcy złotych na smartfona mamy prawo mieć wygórowane wymagania. Istnieje spora szansa na to, że modele z rodziny Galaxy S30 pracowały będą w oparciu o Exynosa 1080 lub Exynosa 2100. Większość z nas chciałaby jednak z pewnością, by tym razem Samsung postawił globalnie na Snapdragona 875.

Jak będzie faktycznie? Tego dowiemy się w ciągu nadchodzących tygodni. Jeśli seria Galaxy S30 faktycznie będzie miała zadebiutować wcześniej, to lada moment w sieci pojawią się pierwsze przecieki związane z tymi urządzeniami. Mam nadzieję, że koncern pozytywnie nas zaskoczy!

Źródło: SamMobile

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS