windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki E-commerce Promo

Allegro Smart! za darmo na pół roku? Jest jeden warunek!

Allegro Smart! to bardzo korzystna opcja dla wszystkich osób, które sporo kupują w popularnym serwisie będącym gigantem branży e-commerce. Pozwala na uzyskanie darmowej dostawy w przypadku niektórych zamówień (jeśli sprzedający jest partnerem programu Smart!). Allegro dąży do spopularyzowania swojego abonamentu i przygotowało kolejną, niesamowitą promocję. Jakie warunki trzeba spełnić, żeby z niej skorzystać?

Allegro Smart! dla studentów za darmo na pół roku!

Allegro chce zachęcić studentów do korzystania z abonamentu Smart! Mogą oni liczyć na 6 miesięcy darmowego dostępu do abonamentu bez konieczności podpinania karty płatniczej. Po upływie tego okresu możliwe będzie wykupienie dostępu za 39 zł na kolejny rok. Aby skorzystać z oferty niezbędne będzie przeslanie do Allegro zdjęcia ważnej legitymacji studenckiej, za pośrednictwem specjalnego formularza. Po przesłaniu zgłoszenia i rozpatrzeniu go przez administrację Allegro, otrzymamy wiadomość zwrotną z potwierdzeniem i będziemy mogli cieszyć się pełną funkcjonalnością i zaletami abonamentu Smart! Uważam, że jest to świetny deal w obliczu nowych obostrzeń, które władze nałożyły na nas dzisiaj w obliczu drastycznego rozwoju pandemii w Polsce.

Szczegółowe informacje dotyczące Allegro Smart! Student znaleźć można na oficjalnej podstronie poświęconej tej niezwykle korzystnej promocji: https://allegro.pl/smart/student

Źródło: Allegro

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS