windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Social Media

Rewolucja w Messengerze! Czy to zmiany na lepsze?

Messenger to podstawowy komunikator internetowy dla większości z nas. Minęło już sporo czasu od kiedy na naszych urządzeniach zadebiutowała jego odświeżona wersja. Programiści Facebooka postanowili więc, że nadszedł czas na dość znaczące zmiany – po części wywołane tym, że jest on także od niedawna podstawową metodą komunikacji na Instagramie. Czego możemy się spodziewać?

Ważne zmiany kosmetyczne w Messengerze!

Przede wszystkim Messenger zmienia ikonę na bardziej kolorową, nawiązującą do Instagrama. Nie każdemu się ona spodoba, ale takie zmiany są konieczne by zapewnić spójność rozwiązana z popularnym serwisem w którym udostępniamy zdjęcia. Na jakie jeszcze nowości możemy liczyć? Pierwszą nowością jest możliwość zmiany domyślnego koloru okna czatu. Będzie można ustawić go oddzielnie dla każdego czatu. Rewolucja nadchodzi w przypadku reakcji. Wszystkie sześć reakcji będzie można teraz zastąpić własnymi. Można to zrobić dla każdej rozmowy osobno. Ponadto pojawiła się zapowiedź wskazująca na to, że już wkrótce udoskonaleń doczekają się funkcja wideorozmów oraz tryb wspólnego oglądania filmu i jednoczesnego prowadzenia wideorozmowy.

W moim przypadku nowa wersja Messengera dostępna jest tylko w przypadku systemu Windows. Na smartfonach z Androidem nie uzyskałem jeszcze możliwości zaktualizowania komunikatora. A jak sprawa wygląda u Was? Co sądzicie o nowościach?

Źródło: Facebook

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS