windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy A52 na horyzoncie! Najpopularniejszy smartfon z Androidem na świecie nadchodzi?

W zasadzie wszystkie najważniejsze premiery Samsunga na ten rok już za nami. Koncern z Korei będzie mógł teraz skupić się na przygotowaniu aktualizacji do Androida 11 dla swoich urządzeń oraz na przedstawieniu nam pierwszych nowości produktowych na rok 2021. Poznaliśmy już model Galaxy A42 z modemem 5G. Lada moment w sieci pojawią się wieści związane z potencjalnym hitem sprzedażowym koncernu z Korei. Czego możemy się po nim spodziewać?

Samsung Galaxy A52 ze świetnym aparatem?

Samsung w tym roku rozszerzył możliwości najpopularniejszego smartfona z Androidem – modelu Galaxy A51 – prezentując jego wersję wyposażoną w modem 5G. Spodziewam się więc, że następca tego modelu otrzyma taki modem już w podstawowej odsłonie. Samsung będzie mógł więc postawić na innowacje w pozostałych kwestiach. Liczę, że otrzymamy zestaw aparatów zbliżony z czterech obiektywów, analogiczny w pewnym sensie do zestawu, który wyciekł w odniesieniu do modelu Galaxy A72. Zestaw jednak będzie raczej pozbawiony teleobiektywu. Tutaj Samsung będzie chciał uczynić to rozwiązanie ekskluzywnym dla topowego Galaxy A. Jeśli chodzi o rozdzielczość głównego obiektywu – obstawiam, że będą to 64 MP. Ponadto mówi się o tym, że Samsungi Galaxy A52 i Galaxy A72 mają być napędzane przez procesor Exynos 1080, który pod względem wydajności w pierwszych testach bije na głowę Snapdragona 865+!

Czekam z niecierpliwością na pierwsze, bardziej konkretne przecieki związane z nowością od Samsunga. Mam nadzieję, że zaczną one trafiać do sieci już na dniach. Oczekiwania fanów są ogromne. Mam nadzieję, że Koreańczycy staną na wysokości zadania i nas nie zawiodą!

Źródło: Phone Arena

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS