windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android OnePlus Urzadzenia

Android 11 już dla OnePlusa? Aktualizacja dla flagowca już jest!

OnePlus niejednokrotnie udowadniał nam, że potrafi projektować i wprowadzać do sprzedaży fascynujące flagowce. Doskonale wiemy też, że gigant z Chin nie ociąga się zbytnio z udostępnianiem dla swoich produktów ważnych aktualizacji Androida. Nie inaczej jest i tym razem. Właściciele (jeszcze) flagowego OnePlusa 8 i 8 Pro mogą już pobierać Androida 11 z najnowszą wersją OxygenOS!

Android 11 dla OnePlus 8 – co nowego?

Użytkownicy OnePlus 8 i OnePlus 8 Pro od kilkudziesięciu godzin, losowo otrzymują powiadomienia o nowej aktualizacji do pobrania. Jest nią właśnie Android 11 z OxygenOS 11. Oto lista najważniejszych zmian:

  • odświeżony interfejs z optymalizacją pod duże ekrany,
  • nowy interfejs aplikacji prognozy pogody,
  • optymalizacja stabilności części aplikacji firm trzecich,
  • rozszerzenie funkcjonalności Game Space (aplikacji będącej HUB-em dla graczy),
  • udoskonalenie funkcji Ambient Display – możliwość ustalenia harmonogramu pracy Always-on Ambietnd Display; dodanie nowych stylów wyświetlanego zegara,
  • udoskonalenia związane z trybem ciemnym – nowy skrót z poziomu panelu powiadomień; automatyczne włączanie w zależności od wschodu/zachodu słońca,
  • nowości w Zen Mode – dodano 5 nowych motywów, nowa funkcja grupowa,
  • nowości w aplikacji Galeria – dodano funkcję historii na podstawie tygodniowych filmów i zdjęć; poprawiono ogólną szybkość.

Cała aktualizacja waży 3 GB. Zachęcam Was więc do pobierania jej przez WiFi – oszczędzicie wtedy całkiem sporo danych pakietowych. W niedalekiej przyszłości podobny update zostanie udostępniony dla kolejnych modeli – od OnePlusa 6 w górę, oraz dla modelu Nord.

A może pobraliście już Androida 11 dla OnePlusa 8 oraz 8 Pro? Koniecznie podzielcie się wtedy z nami swoimi odczuciami w komentarzach.

Źródło: OnePlus

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS