windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Google Narzędzia

Świetne wieści dla użytkowników Gmaila! Nowa aplikacja już jest!

Gmail to jedna z najpopularniejszych usług pocztowych dostępnych w Internecie. Osobiście korzystam z niego obok Outlooka i jestem bardzo zadowolony. Google nieustannie rozwija swój produkt by służył nam jak najlepiej i bezproblemowo. Tym razem stawia jednak na kompletną nowość, dzięki której Gmail może być jeszcze szerzej dostępny!

Gmail Go debiutuje w Sklepie Play!

Google zaprezentowało właśnie i wprowadziło do Sklepu Play aplikację Gmail Go. Jest to „odchudzona” wersja klienta popularnej usługi pocztowej. Sami twórcy opisują ją w następujący sposób:

Twoja ulubiona poczta Gmail teraz zajmuje mniej miejsca. nic nie tracąc na szybkości. Korzystaj z inteligentnej skrzynki pocztowej, która ochroni Twoje wiadomości i pozwoli Ci się dobrze organizować. Będziesz dostawać powiadomienia o nowej poczcie, którą przeczytasz, a także na nią odpowiesz zarówno online, jak i offline. Poza tym szybko wyszukasz wiadomości dzięki doskonałym narzędziom wyszukiwania i skorzystasz z wielu innych przydatnych funkcji.

Nieoficjalnie wiadomo, że do zainstalowania aplikacji koniecznym jest, by nasze urządzenie pracowało pod kontrolą przynajmniej Androida 10. Ja jednak, mimo spełnienia tego warunku nie mogę zainstalować apki na moich Samsungach. Być może taka opcja pojawi się u mnie za kilka godzin.

Z dobrodziejstw aplikacji Gmail Go najbardziej skorzystają właściciele niskobudżetowych smartfonów – także tych pracujących pod kontrolą Androida Go. Taki uproszczony Gmail pozwoli odciążyć procesor i pamięć operacyjną najsłabszych urządzeń.

A czy Wy sprawdziliście już Gmaila w wersji Go?

Źródło: Google

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS