windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Microsoft Office Narzędzia

Outlook dla Androida ze świetną nowością! Użytkownicy będą zachwyceni!

Microsoft Outlook to jedna z najpopularniejszych (obok np. Gmaila) usług pocztowych na świecie. Korzystają z niej miliony użytkowników i zdaje sobie z tego sprawę sam koncern z Redmond. Dlatego wzbogaca właśnie to rozwiązanie o ważną nowość, która ma poprawić wygodę korzystania z niego na co dzień!

Microsoft Outlook zsynchronizuje się z Waszym kalendarzem na Androidzie!

Koncern z Redmond wprowadza właśnie do aplikacji Outlooka dedykowanej systemowi Android bardzo ważną dla wielu z nas nowość. Od teraz kalendarz wbudowany w tego klienta pocztowego będziemy mogli wygodnie synchronizować z podobnymi rozwiązaniami dedykowanymi „Robotowi”. To świetna wiadomość i bardzo wygodne rozwiązanie dla wielu osób korzystających z innych organizerów. Oto jak nowość opisuje sam Microsoft:

Chcesz synchronizować wydarzenia między Outlookiem a innymi kalendarzami na swoim urządzeniu z systemem Android? Klient dla systemu Android obsługuje teraz dwukierunkową synchronizację kalendarza dla kont Microsoft 365, Office 365 i Outlook.com. Wydarzenia utworzone w innych aplikacjach kalendarza (Samsung Calendar, Google Calendar, itp. ) można teraz przeglądać/edytować w mobilnym kliencie pocztowym i na odwrót.

Microsoft znany jest z tego, że przygotowuje świetne aplikacje klienckie swoich usług na iOS i Androida. Cieszy też fakt, że po premierze bardzo intensywnie je wspiera. Liczę na to, że w najbliższym czasie do mobilnego Outlooka trafi jeszcze całe mnóstwo przydatnych dla nas na co dzień nowości!

Źródło: Microsoft

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS