windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki

Masz konto w PayPal? Uważaj na nową opłatę!

PayPal to chyba jedna z najpopularniejszych usług płatniczych służących jednocześnie do transferowania pieniędzy. Dostępna jest globalnie i zdążyła już do siebie przekonać miliony użytkowników na całym świecie. Niedługo może jednak wielu z nich utracić za sprawą zapisu w regulaminie świadczenia usług przez giganta, który okaże się dla wielu z nas wyjątkowo niekorzystny!

Nie transferujesz środków? No to zapłacisz!

PayPal zmienił ostatnio swój regulamin i przemycił w nim jeden bardzo niekorzystny dla klientów zapis. Jeśli rzadko korzystacie z usług tego finansowego giganta, to może się okazać, że nałożona zostanie na Was opłata w wysokości 50 zł. Owa danina nałożona zostanie na osoby, które nie wykazywały aktywności na swoim koncie przez rok, przechowując przy tym na nim środki.

Opłata za brak aktywności będzie równa mniejszej z dwóch wartości: opłaty wymienionej poniżej [50 zł] lub salda pozostałego na koncie użytkownika.

Najwyraźniej PayPal nie chce przechowywać naszych środków na kontach za darmo w nieskończoność. Trudno się temu dziwić – przecież utrzymanie naszych rachunków generuje koszty dla serwisu, a tych nieaktywnych jest w nim zapewne mnóstwo.

Gigant musi jednak liczyć się z tym, że w obliczu takich zmian wielu z nas zamknie swoje konta PayPal i poszuka nowego dostawcy tego typu usług. Jeśli w ramach sprzeciwu wobec polityki serwisu chcecie zlikwidować swoje konto u popularnego usługodawcy, to możecie to zrobić TUTAJ.

Dajcie koniecznie znać w komentarzach co myślicie o tym zagraniu ze strony PayPal!

Źródło: PayPal

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS