windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android OnePlus Plotki/przecieki Urzadzenia

Nowe smartfony OnePlus na dniach? Nord N10 i N100 jeszcze w tym miesiącu!

OnePlus w tym roku radykalnie zmienił swoją strategię i przedstawił nam model Nord, który ma rywalizować z najpopularniejszymi, średniopółowymi smartfonami na rynku. Jak się okazuje, koncern tym urządzeniem nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i przygotowuje dla nas kolejne, nie mniej atrakcyjne produkty z niższych półek cenowych, które mogą ujrzeć światło dzienne jeszcze w tym miesiącu!

Nord N10 i N100 to kolejne nowości od OnePlus!

Obstawiam, że wspomniane dwa smartfony zostaną zaprezentowane wraz z modelem OnePlus 8T. O Nord N10 już nieco wiemy. Ma być niedrogim smartfonem 5G napędzanym przez Snapdragona 690. Producent wyposaży go najpewniej w 6,49-calowy wyświetlacz Full HD+ z częstotliwością odświeżania 90 Hz. Taki zestaw ma być wspierany przez 6 GB RAM i 128 GB pamięci masowej. Na pleckach urządzenia znajdziemy natomiast poczwórny aparat z konfiguracją 64/8/2/2 MP. Na papierze więc specyfikacja wygląda zachęcająco. Przekonamy się jednak jak będzie z nią w praktyce. Na temat modelu Nord N100 nie wiemy zbyt wiele. Obstawiam jednak, że może być on pod względem bardzo zbliżonym do N10 urządzeniem, przykładowo pozbawionym modemu 5G. Przez taki zabieg cena urządzenia ulegnie jeszcze nieco obniżeniu i będzie ono przez to atrakcyjne w zakupie dla użytkownika.

Mam nadzieję, że nowości od OnePlus nie zawiodą naszych oczekiwań i nie będą kolejnymi, bezbarwnymi smartfonami. Po premierze modelu Nord oczekiwania są spore, a i ekspansja Xiaomi z marką POCO w nowe segmenty to dla giganta spore wyzwanie. Czy mu sprosta? Przekonamy się już po prezentacji.

Źródło: Gizmochina

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS