windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Apple iOS Urzadzenia

Konferencja Apple zapowiedziana! Sprawdź, kiedy poznamy iPhone 12!

Apple bardzo długo kazało nam w tym roku czekać na informacje związane z premierą smartfonów z rodziny iPhone 12. Najpierw dotarły do nas wieści o opóźnieniu premiery tych wyczekiwanych przez miliony urządzeń. Potem nadszedł czas wrześniowej premiery Apple Watch i nowych iPad’ów. Dziś natomiast w końcu doczekaliśmy się – poznaliśmy datę kolejnego wydarzenia, w trakcie którego poznamy wyczekiwane smartfony!

Prezentacja rodziny iPhone 12 już za tydzień!

Apple rozesłało właśnie zaproszenia na konferencję, podczas której pokaże nowe smartfony iPhone 12. Jak się okazuje, odbędzie się ona ponownie w trybie online, w formie zbliżonej do wrześniowej prezentacji. Wspomniane urządzenia poznamy już za tydzień. Konferencja wystartuje o godzinie 19.00 czasu polskiego. Gwoli przypomnienia, w trakcie owego wydarzenia najpewniej zostaną pokazane nam aż cztery nowe urządzenia pracujące pod kontrolą iOS 14:

  • iPhone 12 Mini z 5.4-calowym ekranem OLED, który będzie posiadał dwa aparaty,
  • iPhone 12 z 6.1-calowym wyświetlaczem OLED, który będzie następcą iPhone 11,
  • iPhone 12 Pro z 6.1-calowym ekranem OLED i potrójnym aparatem – następca iPhone 11 Pro,
  • iPhone 12 Pro Max z aż 6.7-calowym wyświetlaczem OLED i potrójnym aparatem – następca iPhone 11 Pro Max.

Mam nadzieję, że Apple nie zawiedzie ogromnych oczekiwań pokładanych w nadchodzących premierach. Chyba każdy fan koncernu z Cupertino oczekuje tego, że smartfony z rodziny iPhone 12 będą najciekawszymi, tegorocznymi flagowcami biorąc pod uwagę jak mało porywające produkty zaprezentowane zostały przez Samsunga, Google i Xiaomi. Czekamy na prezentację!

Źródło: Apple

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS