windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android POCO Urzadzenia

POCO C3 oficjalnie! Konkurencja może się pakować?

Xiaomi pod marką POCO oferuje naprawdę mocne smartfony o fantastycznym stosunku ceny do jakości. Poznaliśmy już flagowca i smartfona ze średniej półki cenowej. Czas więc na urządzenie niskobudżetowe, którego zadaniem będzie pokazanie konkurencji, gdzie jest jej miejsce. Poznaliśmy dzisiaj POCO C3!

POCO C3 to rewelacyjny, niskobudżetowy smartfon!

Nowość wyposażona została przez producenta w ekran o przekątnej 6,5-cala i proporcjach 20:9 (HD+ 1600×720 pikseli). Sercem niedrogiej nowości jest natomiast procesor MediaTek Helio G35 2,3 GHz, a do tego użytkownicy otrzymają do 4 GB LPDDR4x RAM i do 64 GB pamięci na dane (rozszerzalnej dzięki kartom microSD). Do wykonywania zdjęć posłuży nam aparat o rozdzielczości 13 MP (szerokokątny), wspierany przez obiektyw makro oraz sensor głębi. Całość zasilana ma być baterią o pojemności 5000 mAH oferującą wsparcie dla takich rozwiązań, jak tryb oszczędzania energii, dynamiczne zarządzanie energią, optymalizacja aplikacji działających w tle i inteligentna alokacja zadań.

Ceny POCO C3 prezentują się naprawdę korzystnie. Ustalone zostały w Indiach (gdzie smartfon debiutuje w pierwszej kolejności) na – w przypadku wersji 3/32 GB – 7499 rupii (równowartość ~390 złotych), natomiast wersji 4/64 GB na 8999 rupii (~470 złotych). Jeśli w Polsce ceny będą porównywalne, to Samsung może mieć w segmencie urządzeń niskobudżetowych naprawdę trudny orzech do zgryzienia.

Źródło: POCO

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS