windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki

Nowy, flagowy Snapdragon nadchodzi? Qualcomm zaprasza na wydarzenie!

Procesory Snapdragon są bardzo cenione przez użytkowników tabletów i smartfonów na całym świecie. Zyskały one swoją renomę dzięki wysokiej wydajności pracy urządzeń działających pod ich kontrolą chociażby w stosunku do Exynosów od Samsunga. Qualcomm rozpoczął właśnie rozsyłanie zaproszeń na kolejną konferencję. Jaki procesor zostanie nam pokazany tym razem?

Wkrótce poznamy Snapdragona 875!

Qualcomm przygotowuje nas na premierę flagowego Snapdragona 875. Procesor z pewnością znajdzie szerokie zastosowanie w przypadku przyszłorocznych, topowych smartfonów od wiodących producentów. Spodziewamy się także, że pokazane zostaną układy dedykowane nieco tańszym słuchawkom, wyposażone jednak w modemy 5G. Producenci z pewnością w przyszłym roku będą chcieli wydać sporo nowości wyposażonych w obsługę takiego standardu łączności, więc Qualcomm ze swoją ofertą wyjdzie im naprzeciw. Jestem ciekaw jakie będą ceny nowych procesorów i czy ich szersze stosowanie nie wpłynie znacząco na ceny nowych smartfonów.

Wszelkie wątpliwości mogą zostać rozwiane już na dwa miesiące. Konferencja Qualcomm odbędzie się bowiem w dniach 1-2 grudnia. Mam nadzieję, że szalejącą pandemia nie pokrzyżuje planów giganta i że prezentacja nie zostanie przesunięta w czasie.

Źródło: Qualcomm

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS