windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Google Narzędzia

Świetna nowość od Google! Dwie ważne usługi zintegrowane!

Google to nie tylko dostawca systemu Android oraz ciekawych smartfonów pracujących pod jego kontrolą. Gigant z Mountain View ma w swoim portfolio także całą masę przydatnych usług, z których dane jest nam korzystać na co dzień. Amerykanie cały czas je udoskonalają, by użytkowanie ich było czystą przyjemnością. Nie inaczej jest i tym razem!

Google integruje ze sobą aplikacje listy zadań i kalendarz – nareszcie!

Kalendarz Google to niezwykle popularne narzędzie służące do organizowania naszych codziennych zadań. Korzystanie z niego było trochę „upośledzone”. Do tej pory bowiem możliwość tworzenia zadań poprzez Kalendarz była możliwa jedynie za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej. W niedalekiej przyszłości jednak ów stan rzeczy ma ulec zmianie. Aplikacje Kalendarza Google na iOS i Androida zostaną bowiem skrupulatnie zintegrowane z inną, ważną aplikacją znaną pod przydługawą nazwą Lista zadań Google: łatwo planuj i osiągaj cele. Możliwe będzie dodawanie istotnych informacji do zadań, wybór bloku czasowego dla danej czynności, dodawanie notatki ze szczegółami oraz ustawienie tego, czy zadanie ma być powtórzone w określonych dniach lub godzinach w Kalendarzu.

Zmiany oczywiście – tradycyjnie już dla koncernu Google – wdrażane będą stopniowo. Jeśli więc na co dzień korzystacie z Kalendarza, to powinniście się ich doczekać w przeciągu najbliższych dwóch tygodni.

Źródło: Google

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS