windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Apple Gry

Apple TV jak konsola? Apple Arcade z wysokiej jakości grami!

Wielkimi krokami do naszych domów zmierzają tegoroczne konsole nowej generacji. Co, jeśli jednak nie chcemy na nie wydawać pieniędzy, a na co dzień korzystamy z ekosystemu Apple? W niedalekiej przyszłości warto będzie zainteresować się subskrypcją Apple Arcade z jednego, kluczowego powodu, wobec którego wśród fanów tego rozwiązania rozpalają się spore nadzieje!

Apple Arcade ma się mocno rozwijać!

Apple Arcade nie jest ciągle tak popularną usługą, jak chciałoby tego Apple. Dlatego koncern z Cupertino chce postarać się o to, by platforma była dla potencjalnych subskrybentów bardziej atrakcyjna. Według przecieków, nadchodząca przystawka Apple TV 5 ma być wyposażona w mocny procesor Apple A14X, który ma być jeszcze potężniejszy niż Apple A14 z najnowszego iPada Air. Apple ma także pracować nad własnym kontrolerem, więc jest bardzo możliwe, że koncern z Cupertino włączy się do rywalizacji w segmencie konsol do gier. Musimy jednak uzbroić się w cierpliwość i poczekać do momentu premiery nowej wersji przystawki Apple TV by ocenić jej możliwości w tej kwestii.

Mam nadzieję, że koncern z Cupertino nie zawiedzie pokładanych w nim nadziei. Jeśli Apple wykorzysta potencjał drzemiący w usłudze Arcade, to ma ona szanse nie tyle na to, by stanowić konkurencję dla Xbox i PlayStation, ale na to, by być ciekawą propozycją dla osób lubiących gry komputerowe, ale nie koniecznie chcących wydawać pieniądze na konsolę. Czekam z niecierpliwością na kolejne wieści w tej sprawie!

Źródło: the8-bit

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS