windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

S-Pen dla kolejnych urządzeń? Samsung może mieć taki plan!

Samsung niejednokrotnie pokazywał nam, że potrafi łamać utarte schematy w kwestii projektowania smartfonów. Udowadniają to m.in. modele z rodziny Galaxy Fold. Najnowsze wieści mogą wskazywać na to, że koncern z Korei będzie chciał zrobić im trochę więcej miejsca w segmencie topowych urządzeń mobilnych decydując się na odważny i bardzo ryzykowny krok.

Stylus S-Pen nie tylko dla linii Note?

Od dłuższego czasu mówi się o tym, że serie Galaxy S i Galaxy Note miałyby zostać połączone w jedną. Taki zabieg miałby przyczynić się do popularyzacji urządzeń z rodziny Fold i uczynić ją drugą, flagową serią koncernu z Korei. Według aktualnych wieści, przyszły rok ma być swoistym rokiem przejściowym, w którym zaprezentowane zostaną Samsung Galaxy S30 oraz Galaxy Note 30, jednak pierwszy z wymienionych również zostanie wyposażony w stylus S-Pen – by powoli przyzwyczajać fanów urządzeń Galaxy do nadchodzących zmian. Rok 2022 ma nam natomiast przynieść jedynie dwie serie flagowych smartfonów Samsunga – wspólnego następcę serii S i Note oraz kolejne, składane urządzenie z rodziny Fold. Muszę przyznać, że mogłoby być to bardzo ciekawe posunięcie ze strony Koreańczyków. By jednak przyniosło sukces musi zostać spełniony jeden warunek – składane Foldy muszą mocno potanieć. Nie wieszczę im bowiem szerszego, rynkowego sukcesu, jeśli nadal trzeba będzie na nie wykładać takie kwoty, jak obecnie.

Mam nadzieję, że Samsung znajdzie mądre wyjście z tej sytuacji i że decyzje, które będzie podejmował będą korzystne dla nas – użytkowników. Dajcie koniecznie znać w komentarzach co Wy sądzicie odnośnie możliwej tak radykalnej zmianie w portfolio Koreańczyków.

Źrodło: HeraldCorp

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS