windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Social Media

WhatsApp z rewelacyjnymi nowościami! Duża aktualizacja w drodze!

WhatsApp to jeden z najpopularniejszych komunikatorów na świecie. Trudno się temu dziwić – jest w końcu dostępny dla praktycznie wszystkich wspieranych platform. Ponadto, żeby z niego korzystać nie musimy zakładać konta w żadnym serwisie społecznościowym. Do aplikacji wprowadzone zostaną lada moment bardzo ważne nowości, na które część użytkowników czekała od dawna!

Nowe, przydatne funkcje zmierzają do WhatsApp!

WhatsApp już niedługo doczeka się sporej aktualizacji, która wprowadzi do tego komunikatora kilka naprawdę przydatnych funkcji. Jakich? Wśród nich warto wymienić:

  • znika możliwość wyciszenia konwersacji z danym użytkownikiem na rok; w jej miejsce pojawia się możliwość wyciszenia permanentnego,
  • pojawi się funkcja ukrywania możliwości połączenia wideo oraz głosowego w przypadku rozpoczęcia czatu z profilem firmowym,
  • udoskonalenia funkcji Storage Usage, czyli informacji odnośnie zużycia pamięci przez aplikację WhatsApp,
  •  dodanie poziomych i pionowych linii, które tworzą swego rodzaju „celownik”, umożliwiający użytkownikowi wygodne dodawanie rozmaitych elementów graficznych do zdjęć.

Mam nadzieję, że WhatsApp ze swoimi nowościami dość sprawnie przebrnie przez fazę beta testów i już wkrótce wdrożenie wystartuje na skalę globalną. Jako osoba regularnie korzystająca z WhatsApp bardzo się cieszę, że Facebook mocno akcentuje zainteresowanie intensywnym rozwojem tego popularnego komunikatora.

Źródło: WABetaInfo

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS