windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Google

Zdjęcia Google z ważną aktualizacją! Konkurencja może się pakować?

Chyba nie ma wśród nas osoby, która nie wykorzystywała by smartfona do wykonywania zdjęć – chociażby z wakacji, bądź imprez rodzinnych. Jeśli do porządkowania Waszych małych arcydzieł wykorzystujecie aplikację Zdjęcia Google, to z pewnością zaciekawi was fakt, że doczekała się ona poważnych zmian w edytorze. Jakich? Już tłumaczę!

Zdjęcia Google z ulepszonym edytorem zdjęć!

Google postawiło właśnie na udoskonalony edytor w aplikacji Zdjęcia. Przede wszystkim możemy liczyć na to, że teraz będzie on bardziej intuicyjny i wygodniejszy w obsłudze. Nie obyło się też bez wprowadzania do niego nowych, ciekawych funkcji. Początkowo będą one ekskluzywne dla smartfonów Pixel, a ich praca opierała się będzie na uczeniu maszynowym. Możliwe będzie m.in. stosowanie automatycznego balansu ustawień, podbijanie jednego koloru czy użycie skali szarości w portrecie. Ciekawostką jest na pewno niezwykle przydatna funkcja dostosowania oświetlenia w zdjęciu portretowym. Nowości w kwestii edycji fotografii w Zdjęciach Google mogą sprawić, że mniej chętnie będziemy korzystali z zewnętrznych rozwiązań, jak Photoshop Express.

Jak możecie się spodziewać, nie wszyscy użytkownicy Zdjęć Google otrzymają aktualizację od razu. Będzie ona w różnych regionach rozsyłana falami. U mnie zestaw nowości jest już dostępny. Koniecznie dajcie znać, czy wylądował już także na Waszych smartfonach.

Źródło: Google

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS