windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android LG Plotki/przecieki Urzadzenia

Taki będzie LG K92 5G! Może się podobać?

LG w ostatnich latach nie radziło sobie najlepiej na rynku urządzeń mobilnych. Mimo projektowania i wprowadzania na rynek świetnych smartfonów, koncern miał problem z przebiciem się z nimi do świadomości użytkowników. W tym roku jednak coś się zmieniło i takie modele, jak Velvet czy Wing mocno zwracały uwagę. Dziś natomiast mamy dla Was pierwsze wieści o LG K92 5G!

LG K92 5G może być interesującym smartfonem!

Na początku zaznaczę, że nie znamy jeszcze specyfikacji prezentowanego na renderach smartfona. Wiemy tylko w tej kwestii, że na jego pokładzie zagości modem 5G. Ponadto możemy liczyć na frontowy panel z centralnie umieszczonym wycięciem na kamerę. Plecki urządzenia prezentują się natomiast bardzo ciekawie. Ostatnie premiery koncernu z Korei pokazują nam, że w tej kwestii stawia on konsekwentnie na nieszablonowe wzornictwo. Możemy dopatrzyć się m.in. czterech obiektywów głównego aparatu wspomaganych diodą doświetlającą. Ponadto odnoszę wrażenie, że LG może postawić na czytnik linii papilarnych umieszczony po boku urządzenia (wtopiony w jego ramkę). Za Oceanem nowość ma zadebiutować w ofercie sieci Cricket. Nie wiadomo na razie, czy ów smartfon trafi do dystrybucji w Europie.

Podoba mi się postawa i inwencja LG w ostatnich miesiącach. Jeśli koncern popracuje nad swoim portfolio, to możliwe że uda się mu wrócić może nie tyle na sam szczyt, co do ścisłej czołówki wśród producentów smartfonów.

Źródło: Gizomchina

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS