windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Apple iOS Plotki/przecieki Urzadzenia

Prezentacja iPhone’ów już za kilka tygodni? To możliwe!

Całkiem niedawno doczekaliśmy się prezentacji nowych zegarków i tabletów od Apple, a także oprogramowania im dedykowanego. Udostępniony został także iOS 14. Nadal jednak nie wiemy, kiedy pokazane zostaną tegoroczne smartfony z rodziny iPhone 12. Najnowsze doniesienia jednak nieoficjalnie nakreślają nam możliwą datę październikowej konferencji giganta z Cupertino.

iPhone 12 już za dwa tygodnie?

Konferencja Apple, podczas której miałyby zostać zaprezentowane nowe iPhone’y miałaby odbyć się w praktycznie identycznej formie, jak wrześniowa prezentacja – czyli miałoby być to przygotowane wcześniej, spektakularne nagranie, w trakcie którego eksperci Apple omówią nowe urządzenia. Co jak co, ale kilkanaście dni temu koncern z Cupertino udowodnił, że potrafi organizować takie wirtualne prezentacje. Pojawiły się także informacje odnośnie tego, kiedy miałaby wystartować przedsprzedaż smartfonów z rodziny iPhone 12. Miałoby to nastąpić 16 października, a same iPhone’y miałyby trafić na półki sklepowe i do pierwszych użytkowników 23 października.

Mam nadzieję, że mamy do czynienia z w miarę wiarygodnymi doniesieniami. Nowe urządzenia z rodziny iPhone 12 mają szanse na to, by uzyskać status najciekawszych premier tego roku. Mam nadzieję, że pod względem specyfikacji i możliwości przez nie oferowanych Apple nas nie zawiedzie.

Źródło: Twitter

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS