windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki E-commerce Promo

Smart! Week na Allegro już jest! Nadciągają świetne przeceny!

Jakiś czas temu wspominałem Wam o tym, że Amazon szykuje się do oficjalnego wejścia na polski rynek e-commerce. Nasz lokalny gigant – Allegro – doskonale zdaje sobie sprawę z zagrożenia dla jego pozycji przez amerykańskiego potentata. Dlatego musi się postarać o to, by stali klienci pozostali wierni serwisowi. Stąd organizacja Smart! Week – wydarzenia, które ma nam przynieść potężne rabaty na zakupy w Allegro!

Smart! Week to świetne okazje dla każdego!

Jest jeden warunek, by skorzystać z promocji – musicie być subskrybentami Allegro Smart!. W tym celu wystarczy wejść na stronę allegro.pl/smart i wybrać jeden z dostępnych planów. Oczywiście do wyboru mamy subskrypcję na rok (49 zł) lub na miesiąc (8,99 zł). Wybór należy do Was. Po opłaceniu abonamentu otrzymujemy dostęp do dwóch rodzajów promocji. Będą się one pojawiały w serwisie i w aplikacji Allegro, w sekcji Smart! Week. Pierwsze oferty, to regularne promocje, które będą dostępne każdego dnia i będą dotyczyły konkretnego zestawu przecenionych produktów. Drugie natomiast, to tzw. Limitowane oferty Smart! Week, które będą się pojawiały w aplikacji Allegro i na stronie serwisu tylko w określonych momentach i będzie trzeba zachować czujność, by ustrzelić swój wymarzony produkt w takiej promce!

Dajcie koniecznie znać, czy zamierzacie polować na coś w ramach promocji Smart! Week. Jest to naprawdę dobra okazja, by zrobić korzystne zakupy. Pamiętajcie jednak, by rozważnie wybierać oferty, bo z pewnością znajdą się tacy sprzedający, którzy najzwyczajniej w świecie będą chcieli wykorzystać tą sytuację i naciągnąć nas na zmyślnie opracowane, mało opłacalne oferty.

Źródło: Allegro

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS