windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Plotki/przecieki Realme Telewizory Urzadzenia

Telewizory od Realme w drodze! Producent z rewolucyjnym rozwiązaniem?

Realme przebojem wdarł się na polski rynek smartfonów dzięki świetnemu stosunkowi ceny do jakości swoich produktów. Jak się jednak okazuje, nie jest to jedyny segment, który chińska marka chce podbić. Już wkrótce zadebiutują pierwsze telewizory SLED z logo Realme. Czego możemy się po nich spodziewać? Sprawdźmy!

Technologia SLED to bezpośrednia odpowiedź na QLED od Samsunga!

Czym jest standard SLED? Kolejną wariacją na temat matryc LCD. Realme zastosowało jednak w tym przypadku technologię, która zamiast białych diod i odpowiednich filtrów, SLED wykorzystuje właśnie trzy typy diod – czerwone, zielone i niebieskie – aby uzyskać wyższą głębię barw. Pierwszy telewizor od Realme ma nam ponadto oferować przekątną 55″. Liczyć możemy także na pokrycie palety NTSC w 108% z jednoczesnym ograniczeniem męczącego wzrok niebieskiego światła. To jednak tylko suche parametry. Jestem niezmiernie ciekaw jak nowość od Realme będzie sprawowała się w codziennym użytkowaniu.

Nie wiadomo jeszcze, czy Realme będzie oferować swoje telewizory w Polsce. Jeśli będą oferowały równie dobry stosunek ceny do jakości, co telefony tego producenta, to możemy się spodziewać, że będą chętnie wybierane przez wszystkie osoby poszukujące solidnego urządzenia do oglądania filmów i seriali.

Źródło: GSM Arena

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS