windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Nokia Plotki/przecieki Urzadzenia

Nokia 7.3 z szansą na rynkowy sukces? Zapowiada się nieźle!

Gwiazda Nokii na rynku urządzeń mobilnych ostatnimi czasy mocno przygasła. Koncern pozostający pod zarządem HMD Global zdaje się nie mieć pomysłu na to, jak zawojować rynek smartfonów. Nie przeszkadza mu to jednak przed wprowadzaniem do sprzedaży kolejnych urządzeń. Jedno z nich – Nokia 7.3 – pojawiło się właśnie w sieci w skutek przecieku na dość wiarygodnych renderach. Rzućmy okiem!

Nokia 7.3 świetnym smartfonem ze średniej półki cenowej?

Nie znamy jeszcze pełnej specyfikacji tego smartfona. Na podstawie renderów możemy wnioskować, że na frontowym panelu producent postawi na ekran o przekątnej 6,5″. Zapewne pracujący w rozdzielczości Full HD+. Oczko kamery umieszczono w lewym górnym rogu ekranu. Plecki urządzenia to natomiast cztery obiektywy aparatu, dioda doświetlająca oraz czytnik linii papilarnych – z niewiadomych względów nie został on umieszczony pod ekranem. Na pokładzie urządzenia nie zabraknie złącza słuchawkowego. Smartfon mają charakteryzować wymiary 165,8 x 76,3 x 8,2 mm, bateria o pojemności 4000 mAh z szybkim ładowaniem 18 W oraz port USB-C.

Obawiam się, że to może być za mało, by umożliwić Nokii odbudowę rynkowej pozycji. Marka potrzebuje silnego impulsu oraz urządzeń, które zdobędą nasze serca i portfele. A takich niestety na horyzoncie nie widać. Jest całkiem możliwe, że marka z czasem ponownie odejdzie w zapomnienie.

Źródło: GSM Arena

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS