windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy A72 ze świetnym zestawem aparatów!

Do sieci zaczyna trafiać coraz więcej wieści związanych z przyszłorocznymi nowościami Samsunga z rodziny Galaxy A! Dowiedzieliśmy się m.in., że jednym z modeli na przyszły rok będzie Galaxy A42 wyposażony w modem 5G. Dziś natomiast do sieci trafił przeciek związany z Galaxy A72, który ma zaoferować nam aż cztery aparaty, w tym jeden rewolucyjny dla średniopółkowych Samsungów!

Przyszłoroczne Galaxy A mogą nas zaskoczyć!

Cztery aparaty to za mało na średnią półkę cenową?

Kilka lat temu Samsung zaprezentował model Galaxy A9, który był pierwszym na rynku smartfonem wyposażonym w cztery aparaty. Pionierskie posunięcie, prawda? Tym razem nadchodzi czas na kolejną rewolucję w rodzinie Galaxy A. Najnowsze przecieki wskazują na to, że Samsung Galaxy A72 zaoferuje nam pięć obiektywów – główny, szerokokątny, makro, czujnik głębi oraz – uwaga – teleobiektyw umożliwiający skorzystanie z trzykrotnego zoomu optycznego. Takiej funkcji nie uświadczyliśmy jeszcze w przypadku średniopółkowych Samsungów.

Samsung Galaxy A72 ma doczekać się premiery na początku przyszłego roku. Mam nadzieję, że koncern z Korei nie przesadzi z ceną i nowość zadebiutuje w takiej cenie, w jakiej na rynku pojawił się jego poprzednik (1999 zł).

Źródło: SamMobile

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS