windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Google

Znamy ceny nowych Pixeli! Nie będzie tak źle?

Wielkimi krokami zbliżamy się do premiery smartfonów Google Pixel 5 oraz Google Pixel 4a 5G. Wiemy już czego możemy się po nich spodziewać (ich specyfikacje nie mają już przed nami tajemnic). W oczekiwaniu na oficjalną prezentację poznaliśmy właśnie dzięki przeciekowi przewidywane ceny nowości. Jak się okazuje, nowe Pixele będą całkiem przystępne dla przeciętnego „Kowalskiego”!

Ceny nadchodzących Pixeli wyciekły do sieci!

Oczywiście Pixel 4a 5G zaoferuje nam bardzo zbliżoną specyfikację do podstawowego modelu. Główną różnicą będzie obecność modemu 5G. Natomiast o wiele ciekawiej zapowiada się Pixel 5. Do tej pory urządzenia takie, jak Pixel 3, Pixel 4 kojarzyły się nam z topowymi specyfikacjami i co za tym idzie – bardzo wysokimi cenami. Najnowsze „dzecko” Google zrywa z tą tradycją. Przecieki wskazują na to, że nie będzie on typowym flagowcem. Nowość z Mountain View będzie stosunkowo kompaktowym smartfonem. Producent postawi na wyświetlacz o przekątnej 6,1″, rozdzielczości QHD+ oraz odświeżaniu 90 Hz. Smartfon pracował będzie w oparciu o procesor Snapdragon 765G. Producent pokusi się także o wyposażenie tego urządzenia w 8 GB pamięci RAM. Obstawiam, że na nasze dane natomiast wygospodarowane zostanie około 256 GB przestrzeni dyskowej. Całość pracować ma pod kontrolą Androida 11 z gwarancją otrzymania trzech dużych aktualizacji systemu. Z pewnością oprogramowanie dla tego smartfona będzie świetnie zoptymalizowane i będzie on wyznaczał trendy na rynku smartfonów pracujących pod kontrolą „Robota” przez kolejny rok.

Jak już wspomniałem, poznaliśmy wstępne ceny nowych smartfonów Pixel prezentują się obiecująco:

  • Google Pixel 4a 5G – 499 euro (2240 złotych).
  • Google Pixel 5 – 629 euro (2820 złotych).

Mam nadzieję, że będą one dostępne w Polsce. Do tej pory Pixele mogliśmy kupować m.in. w x-kom. Oby nie okazało się, że ich nowe modele będą w naszym kraju słabo dostępne. byłaby to duża strata.

Źródło: SlashLeaks

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS