windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Apple iOS Plotki/przecieki Urzadzenia

iPhone SE Plus w przyszłym roku. Chaos w portfolio Apple?

Apple koniecznie chce nam w tym roku udowodnić, że trafi na szczyt pod względem opłacalności zakupu smartfonów od tego koncernu. Ma się temu przysłużyć kwietniowa premiera modelu SE drugiej generacji. Jeśli 4,7″ ekranu w dobrej cenie to dla Was mało, to możecie się spodziewać premiery iPhone SE Plus. Trochę jednak jeszcze na niego poczekamy!

iPhone SE Plus dopiero w przyszłym roku!

Apple iPhone SE zrobił furorę na całym świecie łącząc świetne podzespoły z klasycznym wzornictwem znanym z iPhone 8. Dla wielu z nas jednak ekran o przekątnej 4,7″ może być najzwyczajniej w świecie za mały. Dlatego Apple rozważa wprowadzenie na rynek modelu SE Plus, który najpewniej pod względem wzornictwa i rozmiarów będzie bazował na iPhone 8 Plus. Powinnien więc zaoferować nam ekran o przekątnej 5,5″ (dla mnie w sam raz!) oraz podwójny aparat na pleckach. Na razie jednak do sieci nie trafiły jeszcze konkretne przecieki związane z tym urządzeniem. Musimy więc uzbroić się w cierpliwość i poczekać. Mówi się jednak, że urządzenie pracowało będzie pod kontrolą topowego procesora A14 Bionic.

Jestem niezmiernie ciekaw powiedzenia strategii obranej przez Apple. Smartfony z Cupertino nadal kojarzą się nam z prestiżem, jednak coraz bardziej widzimy, że modele takie, jak iPhone SE, czy Apple Watch SE mają zdobyć serca użytkowników o mniej zasobnych portfelach. I oby Apple nie spoczęło w tej kwestii na laurach.

Źródło: Twitter

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS