windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Apple iOS Plotki/przecieki Urzadzenia

Szukasz kompaktowego smartfona? Apple znalazło receptę!

Kilka miesięcy temu na rynku zadebiutował iPhone SE, który sprzedaje się fantastycznie i jest chętnie wybierany przez osoby, które poszukują kompaktowego smartfona o sporych możliwościach. Apple zdaje sobie sprawę z sukcesu wspomnianego urządzenia i zamierza wprowadzić do oferty kolejne, zbliżone, które może zrobić jeszcze większą furorę!

iPhone SE 2 okazał się gigantycznym sukcesem

Apple postawi na iPhone 12 mini? To może być hit!

Najnowsze doniesienia wskazują na to, że Apple oprócz standardowych modeli iPhone wprowadzi na rynek jego miniaturową wersję – iPhone 12 mini. Ma on być idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób zrażonych do smartfonowych „patelni”. Koncern z Cupertino postawi bowiem na przekątną 5,4″, która jest optymalną, by korzystać z urządzenia wygodnie za pośrednictwem jednej dłoni. Liczę na to, że Apple postawi w przypadku wspomnianej nowości na troszkę bardziej „futurystyczne” wzornictwo, niż w przypadku tegorocznego modelu SE. Myślę jednak, że niemal na pewno możemy się spodziewać, że iPhone 12 mini pod względem wzornictwa będzie bliżej do iPhone 11, niż do trącącego myszką iPhone 8.

Jeśli iPhone 12 mini zostanie przez koncern z Cupertino rozsądnie wyceniony, to może być najciekawszym z tegorocznych flagowców. Wielu z nas narzeka na przesadzone rozmiary nowoczesnych smartfonów. Być może to już ten czas, w którym powinniśmy nieco bardziej przychylnym okiem zerknąć na produkty z iOS na pokładzie?

Źródło: Twitter

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS